Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Noe vypouští krkavce, nesignováno, na zadní straně označeno razítkem "Z pozůstalosti Bohuslava Reynka", tiskl Daniel Reynek, suchá jehla s monotypem/papír, 22 x 17,5 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |